Bieg Piastów. To była prawdziwa przygoda!

08-03-2019
53 Bieg Piastów za nami! Podobnie jak w ostatnich latach, tak w tym roku Polana Jakuszycka przyciągnęła tysiące miłośników narciarstwa nie tylko z Polski.

Było to prawdziwe święto zimy i sportu. Rekordowe pod wieloma względami. Dlatego, tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy w nim uczestniczyć i po raz kolejny przygotować dmuchaną oprawę na to niezwykłe wydarzenie.

Dla naszej załogi nie ma nic cenniejszego, niż widok tysięcy szczęśliwych i zaangażowanych sportowców pokonujących swoje bariery i rekordy obok naszych nośników! To dla nas wielki zaszczyt, że możemy rozświetlać Polanę Jakuszycką naszymi słupkami czy też stawiać bramy VENTO® na trasie, które stają się dla zawodników prawdziwymi Portalami Radości!

Również widok każdej naszej powiewającej flagi napawa nas dumą. A kiedy kibice i zawodnicy odpoczywają na naszych fotelach, stawiają napoje na kostkach, czy też rozmawiają przy naszej ladzie VENTO® - wiemy, że event jest naprawdę udany. Wiemy, że zadbaliśmy o każdy najmniejszy szczegół! Daliśmy ludziom radość i komfort oraz, że zadbaliśmy nie tylko o nośniki reklamowe na trasie, ale także o strefę relaksu, by każdy mógł poczuć się zadowolony.
 


Nie zabrakło z nami również Pana Balona - duszy naszej firmy! Jego obecność sprawia, że niemożliwe staje się dla nas możliwe, a każda chwila niezapomniana. Z resztą sami zobaczcie, jak to wyglądało!

Zapraszamy  do zobaczenia galerii.
 

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl