Emocjonujący weekend w Wiśle!

17-07-2017
Ależ to był gorący weekend!

Miło nam ogłosić, że Maryna Gąsienica Daniel trafiła pod nasze skrzydła i tym samym zostaliśmy sponsorem najlepszej polskiej narciarki alpejskiej!
Oficjalne spotkanie i podpisanie umowy miało miejsce 15 lipca 2017 roku podczas Letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich w Wiśle.
 
„Na początku chciałabym serdecznie podziękować firmie Poltent za zainteresowanie oraz okazane wsparcie na nadchodzący sezon olimpijski. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie. Będę dążyła do tego, aby współpraca z moim Głównym Partnerem układała się w możliwie najlepszy sposób" – z uśmiechem odpowiada na konferencji Maryna Gąsienica-Daniel.

Maryna Gasienica-Daniel jest w trakcie przygotowań do sezonu olimpijskiego. Pod czujnym okiem trenera Marcina Orłowskiego ciągle się rozwija, podnosi technikę, a z początkiem sierpnia rusza na zgrupowanie narciarskie do Norwegii, gdzie będzie współpracować z norweskimi alpejkami.

Maryno życzymy wytrwałości i sukcesów!

Koniecznie należy wspomnieć, że podczas LGP na najwyższym miejscu na podium w konkursie drużynowym znalazła się drużyna biało-czerwonych, a w konkursie indywidualnym na pierwszym i drugim miejscu stanęli kolejno Dawid Kubacki oraz Maciej Kot. Na trzeciej pozycji uplasował się Niemiec Karl Geiger. Taki wynik to wspaniała inauguracja Letniego Grand Prix! Gratulujemy!

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl