#ludziezpasją - wywiad z bohaterką lutego

22-02-2020
Uosobienie dewizy „niemożliwe nie istnieje”. Iwona to mistrzyni do zadań specjalnych, a te, jak powszechnie wiadomo, zawsze trafiają do miejsca, w którym dzieje się prawdziwa magia – szwalni. Kobieta o niezliczonej ilości nadprzyrodzonych umiejętności, perfekcjonistka w pracy i poza nią. Kiedy nie tworzy dmuchanych dzieł sztuki, zajmuje się wizażem, celebrując naturalne piękno. W wolnych chwilach sięga po dobrą literaturę i zatapia się w niej przy dźwiękach ulubionych artystów. Przed Wami Iwona Wawrzyczny – bohaterka lutego! #ludziezpasją

Iwona Wawrzyczny
 
___________
 

Pan Balon: Iwona, wskoczymy od razu na głęboką wodę. Najtrudniejsze zadanie, z którym przyszło zmierzyć Ci się w Poltent to...?

Iwona Wawrzyczny: Przy dobrej organizacji pracy nie ma trudnych zadań. Zadania nowe i nieznane są natomiast doskonałą możliwością, by się rozwijać.


PB: Jakie są najważniejsze cechy, które definiują dobrego krojczego?

IW: Dokładność, wyobraźnia przestrzenna i dbałość o szczegóły.


PB: Najzabawniejsza sytuacja, która spotkała Cię od początku pracy w Poltencie to....?

IW: Takich sytuacji było dość sporo, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci „brama z machającą nogą" . Nigdy nie zapomnę konsternacji na twarzach naszych kompletatorów, którzy nie umieli zdecydować się, na której nodze postawić „to coś". Poniższy obrazek uzmysłowi wam nieco trudność zadania, z którym przyszło im się mierzyć i pozwoli wczuć się w całą sytuację.


nietypowa brama


PB: Twoja praca wymaga niesamowitego skupienia i chirurgicznej precyzji. Czy poza nią również szukasz zajęć o podobnej trudności? Powiedz coś o swoim hobby.

IW: Interesuję się wizażem, śledzę i  uwielbiam nowinki makijażowe. Niesamowitą przyjemność sprawia mi, kiedy po wykonaniu przeze mnie makijażu moje klientki mówią, że czują się jak gwiazdy.


PB: Gdybyś miała opisać atmosferę w pracy w Poltent trzema przymiotnikami, były by to...?

IW: Serdeczna, przyjacielska, ciepła - pracując ze sobą tyle lat, zdążyliśmy się poznać do tego stopnia, że rozumiemy się bez słów . Świetnie dajemy sobie rady z rozwiązywaniem problemów i wspólnie stawiamy czoła nowym zadaniom. 


PB: Przychodzisz rano do pracy i niespodziewanie okazuje się, że Twoje stanowisko uległo zmianie - zostałaś prezesem. Jaka jest Twoja pierwsza decyzja odnośnie firmy?

IW: Naprawdę chcecie wiedzieć ??? [śmiech]

PB: Okej, rozumiem, że tę informację będziemy musieli wyciągać z Ciebie przy innej okazji!


PB: Spróbujmy nieco inaczej opisać atmosferę w Poltent. Gdybyś miała wybrać piosenkę, która zostanie firmowym hymnem, jaką wybierzesz i dlaczego?

IW:To proste: Mrozu i Tomson  „ Bo jak nie my to kto"

Dlaczego? No bo kto jak nie ekipa Poltent...

Nauczeni na błędach, dzisiaj się tworzy legenda, wiesz dokładnie o co chodzi nam, bo chcesz osiągnąć dmuchawców idealny stan.


PB: Twój ulubiony produkt Poltent to...?

IW: Dmuchana kosiarka i quady... arcydzieła


PB: Na koniec powiedz nam, jakie jest Twoje największe marzenie, które chcesz zrealizować w życiu.

IW: Chciałabym większy stół! Albo nie ...chciałabym drugi większy stół z ploterem. Chciałabym też pojechać na Malediwy zanim zatoną. Ciężko wybrać jedno, jestem kobieta mam dużo marzeń [śmiech]
 

PB: Iwona, dziękujemy za rozmowę i życzymy spełnienia wszystkiego, o czym wspomniałaś w ostatniej odpowiedzi!

IW: Również dziękuję.

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl