Myślimy globalnie - działamy lokalnie!

24-07-2019
Po raz kolejny mieliśmy okazję wesprzeć ciekawą inicjatywę w naszym regionie. Nie od dziś wiadomo, że nasza załoga pasjonuje się sportem i kocha różnego rodzaju wyzwania! Jedni latają paralotnią - jak Marysia - inni przemierzają maratony - jak Olek - a jeszcze inni kochają sporty ekstremalne! Wielu z Was miało okazję zobaczyć nas podczas Runmageddonów, a nawet pokonać Runmageddon razem z naszym Panem Balonem! Kochamy sport, jesteśmy aktywni, ale ciągle nam mało, mało i mało...!

Pan Balon podczas ekstremalnego biegu Runmageddon
 
Z tego powodu postanowiliśmy dołączyć do kolejnej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski i staliśmy się jednym z głównych sponsorów tego wydarzenia - dostarczając nie tylko naszą gotowość do treningu, ale także piękne dmuchane miasteczko, które stało się areną tegorocznych zmagań.

Dmuchane miasteczko z brama startową

Pływająca brama gazoszczelna
 
Zawody okazały się wyjątkowe pod jeszcze jednym względem! A wszystko dzięki szalonej pogodzie, która przywitała zawodników i organizatorów pięknym słoneczkiem, a pożegnała ulewą, którą wszyscy zapamiętają do końca życia! Był to zarazem genialny test dla naszych dmuchańców! Chociaż woda lała się z nieba strumieniami, to nasze namioty dały schronienie wszystkim uczestnikom eventu! To było wspaniałe doświadczenie!


 
Cieszymy się, kiedy nasze otoczenie wzrasta i tworzy ciekawe projekty. Dlatego jeśli tylko możemy pomóc, to spieszymy z naszymi dmuchańcami i naszym doświadczeniem! Koniec końców za każdym projektem zawsze stoją ludzie. To dla nich jesteśmy i to ich uśmiech oraz zadowolenie jest dla nas największą zapłatą.

Run&Cross Wodzisław Śląski

#CreateYourBrand

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl