Nie ma to jak odwiedziny u rodziny!

27-05-2019
Dmuchana rodzina ciągle się powiększa! Nic więc dziwnego, że tak szybko rozprzestrzenia się na cały świat! Super! Bo jest gdzie pojechać, a przecież w Poltencie kochamy podróże!

W miniony weekend postanowiliśmy zrobić Panu Balonowi niespodziankę i zabraliśmy go na wycieczkę na Runmageddon do Nadarzyna! Ależ Pan Balon był szczęśliwy, kiedy po dłuższej rozłące mógł znowu spotkać się z kuzynami i kuzynkami zdmuchanej rodziny Poltentu!
Były Venciaki, które słyną z tego, że dają dach nad głową! Była ciocia, która toczy się z górki niczym koło samochodu wyścigowego! Kuzynka ścianka, co daje wsparcie brandingowe na imprezach i bateria, od której Pan Balon zaczerpnął trochę pozytywnej mocy! Był w końcu wujek Leszek, który poczuł wolność i teraz jest naprawdę Free! Ah... miło było patrzeć na uśmiech Pana Balona!

   

To jednak nie wszystko, bo w Nadarzynie spotkaliśmy się także z przyjaciółmi z Runmageddonu i wsparliśmy RMF4RT OCR! Zarówno dla nas, jak i Pana Balona to był weekend wypełniony dobrymi wrażeniami!
Naładowaliśmy silniki i lecimy dalej! Sezon w pełni! Z resztą sami zobaczcie!
 


 

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl