Owocna współpraca z PZN!

05-04-2016
Od 2014 roku współpracujemy z Polskim Związkiem Narciarskim. Współpraca z PZN przebiega w bardzo miłej i kreatywnej atmosferze.

O owocach naszej współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim możecie przeczytać na stronie www.pzn.pl lub poniżej.

fotel   brama   balony
 

"Od 2014 roku współpracujemy z firmą Poltent, której owoce pracy możecie podziwiać na licznych turniejach i mistrzostwach organizowanych pod skrzydłami Polskiego Związku Narciarskiego.

Firma Poltent jest producentem reklamy pneumatycznej, z profesjonalną obsługą, ogromnymi zasobami kreatywności i ponad 10-letnim doświadczeniem. Dla Polskiego Związku Narciarskiego zrealizowano całą gamę produktów sygnowanych brandingiem PZN, sponsorów i  partnerów. Produkty te powstały na podstawie analizy potrzeb, indywidualnych założeń PZN i zostały dostosowane do charakteru i warunków technicznych panujących podczas zawodów. Warto tu wspomnieć o przestronnym namiocie pneumatycznym z trójwymiarowym logo na szczycie, który stanowi doskonałą strefę dla zawodników. W ten sam design – norweski wzór -  wpisuje się kolejny nietypowy namiot o podstawie kwadratu, który najczęściej instalowany jest na szczytach stoków i stanowi punkt startowy podczas narciarstwa zjazdowego. Z pewnością Waszej uwadze nie umknęła ogromna brama z logo PZN, która ma ponad 16 metrów długości i 7 metrów wysokości! Brama ma wbudowane podświetlenie, jest doskonale widoczna również po zachodzie słońca, a wspaniałe i kolorowe iluminacje można było podziwiać chociażby na Polanie Jakuszyckiej. W plenerze widoczne też są balony stacjonarne oraz ekran, na którego tle wielokrotnie odbywała się koronacja zwycięzców. A po wszystkich trudach i zmaganiach można odpocząć w strefie relaksu na bardzo wygodnych pufach PZN.

Poltent szczególny nacisk kładzie na wysoką jakość oraz kreatywność, jest to widoczne na każdym etapie współpracy. Dzięki respektowaniu tych wartości firma otrzymała dwukrotnie certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2014 i 2015 oraz Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Kreatywność szczególnie zaowocowała podczas stworzenia nowoczesnej linii VENTO – stałociśnieniowych produktów, które nie wymagają użycia wentylatorów. Główny produkt marki - namiot VENTO - to  jeszcze większe możliwości ekspozycyjne zarówno w warunkach plenerowych jak i w obiektach zamkniętych, nowoczesny kształt, krótki czas rozkładania, niewielkie rozmiary transportowe, lekkość! Reasumując VENTO to rewolucja nie tylko wśród reklamy pneumatycznej, ale i całej reklamy outdoor. Kliknij tutaj, aby zobaczyć galerię zrealizowanych namiotów Vento.

Własne zaplecze produkcyjne firmy Poltent umożliwia stała kontrolę jakości, zamówienia realizowane są terminowo, a niezależna drukarnia i szwalnia stanowią podstawę do realizowania niestandardowych projektów stworzonych na specjalne zamówienie Polskiego Związku Narciarskiego. Dotychczasowa współpraca z firmą przebiegała w miłej, twórczej atmosferze, pełnej profesjonalnej energii i optymizmu co zaowocowało zawarciem umowy współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z firmą Poltent na kolejne 3 lata.

Czym jeszcze zaskoczy nas producent reklamy pneumatycznej? Nie możemy się doczekać!"


Źródło: http://www.pzn.pl/strefa-pzn/aktualnosci/art461.html

 

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl