Przed nami nowa e-galaktyka!

06-06-2019
Nie tak dawno temu w nie tak odległej galaktyce… międzygalaktyczni rycerze Poltentu podjęli współpracę z Łomża Zero Esport Tour.
 

„Ja, Pan Balon, dowódca gwiezdnej floty Poltentu, kierując spojrzenie ku nieodkrytym jeszcze zakątkom kosmosu, jestem spokojny. Wiem, że kiedy pozwolę sobie na chwilę otwartości, wszechświat stanie się prawdziwym prezentem. Dzięki niezachwianej wierze w tę z pozoru prostą sentencję wiem, że nawet najodleglejsze, skąpane w ciemności zakamarki galaktyki zostaną przeze mnie odkryte. Wiem także, że u mego boku będą nieustannie najwspanialsi i najbardziej oddani kompani. Pora ruszać dalej".


Z korespondencji Pana Balona, maj roku 2019
 

Nie inaczej było tym razem i zdaje się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia ;) A raczej od pierwszego zagrania! Musimy jednak jeszcze trochę pofarmić, żeby być tak samo pro w esporcie, jak jesteśmy pro w eventach, ale przecież świat leży u stóp odważnych!
 
Pan Balon pełny miłości

Ekipa Łomża Zero Esport Tour obdarzyła nas zaufaniem, powierzając misję zadbania o oprawę na wydarzeniach tworzących esportową przygodę sezonu 2019. Choć zadanie to wiąże się z nie lada odpowiedzialnością, natychmiast zameldowaliśmy pełną gotowość do przeprowadzenia działań! Bo kto jak nie my dostarczy najlepsze eventowe itemy w kosmosie!? Rozegramy to bez utraty punktu!

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by miłośnicy esportu i wszyscy odwiedzający wydarzenia cyklu Łomża Zero Esport Tour czuli się wyjątkowo. Chcecie poczuć przedsmak tego, co będzie się działo? Zobaczcie, jaki wniebowzięty był Pan Balon w Strefie Chilloutu Łomża Zero Esport Tour podczas Warsaw Games Show!
 
Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl