Za nami pierwsze urodziny Pana Balona!

16-08-2019
Pierwsze przyjęcie urodzinowe Pana Balona, jak się spodziewaliśmy, sprawiło nam wiele radości! Wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Pan Balon był zachwycony atmosferą urodzin, goście dopisali, jedzenie było pyszne, a co najważniejsze obiecaliśmy sobie, że za rok będziemy świętować jeszcze huczniej! To był wspaniały czas, nie tylko dla Pana Balona, ale dla całej drużyny Poltentu!
 
 
Urodziny Pana Balona były dla nas również okazją do wypicia lampki szampana za sukces jaki odniósł nasz super bohater w obszarze eventowym! Wszystko zaczęło się od pomysłu – stworzenia maskotki, która będzie podbijać świat eventów – i udało się! Pan Balon przebojem wdarł się w nasze życie, szybko został specjalistą do spraw kreatywnych, ale co najważniejsze zyskał sympatię naszych Partnerów i Klientów! To dzięki niemu nasza rakieta może wzlatywać tak wysoko! 
 
 
Korzystając z okazji, jeszcze raz życzymy Panu Balonowi dużo dobrego, a Was  zachęcamy do śledzenia przygód Pana Balona na jego Facebooku lub na naszym Instagramie. To był rok pełen radości i sukcesów na wielu płaszczyznach! Kolejna galaktyka przed nami! 
 

Pakiet Rozszerzonej Gwarancji

Poczuj spokój na kolejne lata i kupuj jeszcze taniej!
Więcej

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl