Polityka Prywatności

Polityka prywatności


Udostępniając Państwu naszą stronę internetową www.poltent.pl, poniżej podajemy zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji uzyskiwanych za jej pośrednictwem. Przeglądając serwis internetowy Poltent Sp. z o. o. akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób serwis (lub jego część) Poltent Sp. z o. o., obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.
Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników serwisu.

Dane osobowe

Wszystkie dane umieszczone w bazie firmy Poltent Sp. z o. o. są przechowywane i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z "ustawą o ochronie danych osobowych".

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Poltent Sp. z o. o. z siedzibą przy Osiedlu 1-go Maja 16 J, 44-304 Wodzisław Śląski.

Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Klient ma prawo zgłosić zaprzestanie przetwarzania jego danych w celach marketingowych. Firma Poltent Sp. z o. o. nie sprzedaje i nie przekazuje danych osobowych Klientów innym podmiotom, chyba że obowiązek udostępnienia danych wynika z przepisów prawa nadrzędnego, bądź jest to niezbędne dla dochodzenia roszczeń przez firmę Poltent Sp. z o. o. w przypadku naruszenia jego praw, dóbr przez Klienta.

Dane osobowe mogą być gromadzone przez firmę Poltent Sp. z o. o. również, gdy jest to niezbędne dla realizacji innego, określonego celu, zgodnego z prawem (rozpatrywanie reklamacji, załatwianie kwestii spornych).

Cele marketingowe

Klienci, którzy chcą otrzymywać informacje marketingowe, handlowe firmy Poltent Sp. z o. o.

1. Formularz kontaktowy - po uprzednim wypełnieniu pól w formularzu kontaktowym (wpisując swoje imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz numer telefonu, adres swojej poczty elektronicznej) klienci proszeni są o zaznaczenie wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie swoich danych w wybranym celu. Firma Poltent Sp. z o. o. będzie w związku z tym przetwarzała te dane dla celów marketingu własnych usług i/lub produktów oraz ofert handlowych.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez kliknięcie akceptacji w oznaczonym do tego miejscu.

2. Newsletter - Korzystanie z usługi „Newsletter” firmy Poltent Sp. z o. o. jest dobrowolne i bezterminowe. W celu świadczenia tej usługi „Newsletter” firma Poltent Sp. z o. o. pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej. Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

W celu otrzymywania wiadomości poprzez usługę „Newsletter” osoba zainteresowana proszona jest również o zaznaczenie wyrażenia zgody na przetwarzanie jej danych w celu korzystania z usługi

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez kliknięcie akceptacji w oznaczonym do tego miejscu.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”.

 
Inne

Skorzystanie z usługi firmy Call Page zamieszczonej na stronie www.poltent.pl – podaj swój numer telefonu oddzwonimy, jest wykorzystywane w celu jedynie skontaktowania się z osobą zainteresowaną, która podała swój numer telefonu w celu skorzystania z usługi. Podany numer nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Firma Poltent Sp. z o. o. nie ponosi jednak odpowiedzialności za zapisy pod usługą firmy Call Page.

 
Prawa autorskie

Wszelkie treści oraz informacje zawarte na naszej stronie internetowej, w tym w szczególności znaki graficzne, dane, teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, lub inne materiały są własnością Poltent Sp. z o. o. i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2000 r. Nr 80 poz. 904 z późn. zm.) w zakresie wykorzystania, wyświetlania, kopiowania, przekazywania, rozpowszechniania, zmiany lub usuwania. W związku z powyższym wszelkie działania we wskazanym zakresie, podjęte bez uprzedniej pisemnej zgody firmy Poltent Sp. z o. o. , są bezprawne i będą stanowiły naruszenie własności intelektualnej podmiotu-Poltent Sp. z o. o.


 
Linki do stron osób trzecich

Linki / przekierowania do stron internetowych innych podmiotów jeśli zostały zamieszczone w treści serwisu to wyłącznie dla wygody jego użytkowników. Poltent Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje podane przez właścicieli innych witryn, jak również za politykę ochrony prywatności innych podmiotów.


Zachęcamy do regularnego sprawdzenia treści Polityki Prywatności.

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl