Słów kilka o firmie

Kiedy w 2005 roku postanowiliśmy wypuścić pierwszego dmuchańca, nie przypuszczaliśmy, że w tak krótkim czasie możemy osiągnąć, aż tak wielki sukces w obszarze reklamy outdoorowej.

Pewnie zapytasz, co spowodowało, że nasze dmuchańce zaczęły cieszyć się taką popularnością? Czy było coś, co moglibyśmy nazwać punktem przełomowym w naszej pracy? Coś, co spowodowało, że akurat nasze dmuchańce przypadły do gustu klientom nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju?

Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania historyjką o pewnym programie telewizyjnym dla dzieci.

Wszyscy pamiętamy Ulicę Sezamkową, kiedy siadaliśmy przed telewizorem i z zapartym tchem czekaliśmy na Kermita Żabę i Wielkiego Ptaka. To były czasy! Z resztą do dzisiaj jest podobnie…

Ale czy zadałeś sobie kiedyś pytanie, skąd takie zainteresowanie programem i dlaczego te gadające lalki budzą w nas taką sympatię?

Zaczęło się od idei. Od pomysłu zaszczepienia dzieciakom prawdziwego bakcyla wiedzy. Nauczenia ich czytania i pisania za pomocą środków masowego przekazu. Pojawiło się jednak pytanie, jak to zrobić? Jakie narzędzia będą najlepsze? Chociaż pomysłów było sporo, a Ulica Sezamkowa mieściła już w sobie wiele interesujących motywów, to jednak dopiero połączenie świata fantazji ze światem rzeczywistym pozwoliło twórcom programu zaczarować nas w taki sposób, abyśmy nie mogli o programie zapomnieć.

I udało się! Złapaliśmy bakcyla i rozprzestrzenialiśmy informację o Ulicy Sezamkowej. Czy będąc autorem programu można chcieć więcej?

Otóż w świecie dmuchańców jest podobnie. Wystarczy zobaczyć nasze realizacje nietypowe, aby przekonać się ile serca wkładamy w naszą pracę. Wiemy, jak istotnym elementem dzisiejszego świata jest dobra zabawa, uśmiech, pozytywne emocje. Szczególnie na eventach, gdzie klient chce być zaskakiwany na każdym kroku ważna jest pomysłowość. Dlatego w Poltencie, korzystając z najlepszych wzorców nie boimy się łączyć świata fantazji ze światem rzeczywistym. Tak było od początku, i tak jest do dzisiaj.

Dlatego, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom w zależności od okazji stworzymy dla Ciebie balony reklamowe w najróżniejszej postaci, np., w kształcie ryby, smoka, krokodyla, węża, zamku, plastra miodu, a nawet dmuchane logo Twojej firmy! Nic nas nie ogranicza! Co więcej, zrobimy wszystko, abyś Ty, Twoja firma, Twój brand, był widoczny i przykuwał uwagę na każdym evencie.

Czy potrzebujesz coś nietypowego, ekrany reklamowe, balony z nadrukiem, czy też praktyczne i zawsze użyteczne namioty dmuchane, zawsze zadbamy o to, by Twój brand wyróżniał się elegancko spośród tłumu. Na pewno niejednokrotnie widziałeś, jak nasze bramy startowe przekształcają się podczas eventów takich, jak np. wyścigi, w produkty rodem z kosmosu i stają się prawdziwymi „Portalami do innego świata!”.

Zaufaj nam, zróbmy razem fajne rzeczy!

 

Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoja opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.
+48 32 720 65 23
Pon - Pt od 8:00 do 17:00
kontakt@poltent.pl
 nagroda_srebro Jakość Roku 2017 Jakość Roku Złoto
Certyfikat wiarygodności biznesowej
Telefon:32 720 65 23
Fax:32 797 99 00
Mail:kontakt@poltent.pl